www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 313 napja lejárt

ELMARK GROUP Kft.

Az ELMARK HOLDING több mint 10 országban képviselettel rendelkező, dinamikusan fejlődő cégcsoport. A cégcsoport kisfeszültségű energiaelosztási és világítástechnikai területen rendelkezik széles termékportfólióval.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Értékesítő

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

§  Villamossági nagykereskedések és szakkereskedések látogatása

§  Rendszeres partnerlátogatás során meglévő ügyfelek szakmai támogatása, promóciók és új termékek bemutatása

§  Új kapcsolatok felkutatása, új szerződések kötése

§  Heti terv és beszámoló készítés az ügyvezető igazgató felé

§  Konkurencia figyelés

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

§  Minimum 3 év értékesítőként szerzett tapasztalat

§  Csapatmunkára és önszervezésre való készség és tapasztalat

§  Legalább középfokú végzettség

§  Számítógépes ismeretek (Word, Excel, Internet)

§  B kategóriás vezetői engedély

§  Aktív angol nyelvtudás (beszámolók a vezetőség felé angolul történnek)

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

§  Hasonló területen szerzett tapasztalat

§  Villamosipari vagy elektronikai tanulmányok vagy végzettség

§  Vállalatirányítási rendszer használatából fakadó tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

§  Versenyképes fizetés

§  Laptop, mobiltelefon, céges autó

§  Fiatalos csapat

§  Szakmai támogatás

§  Nemzetközi karrier lehetőség

§  Dinamikusan fejlődő környezet

§  Stabil nagyvállalati háttér

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, Budafoki út 183.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Magyar