www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 278 napja lejárt

GPS alapú járműkövető és flottamenedzsment rendszer forgalmazását és telepítését végző Magyarországon kizárólagos képviseleti joggal rendelkező, 2008 óta sikeresen működő és dinamikusan fejlődő cég

Termékei és szolgáltatásai

Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hajdú-Bihar, Békés és Csongrád megyei értékesítéshez

ÉRTÉKESÍTŐ

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Potenciális partnerek felkutatása, illetve a már meglévő címlisták alapján történő  felkeresése, kapcsolat kiépítése.
  • Partner igények feltárása, ezek alapján ajánlatok összeállítása és prezentálása a partnerek részére.
  • Termékek, szolgáltatások értékesítése.
  • Értékesítési szerződések előkészítése.
  • A termékek, szolgáltatások bevezetése során aktív segítségnyújtás.
  • Meglévő partnerekkel való rendszeres, aktív kapcsolattartás, folyamatos látogatások lebonyolítása.
  • Piaci igények feltárása.
  • Piaci információk összegyűjtése, továbbítása a vezető felé.
  • Számlák kiegyenlítésének előmozdítása.
  • Látogatásokról jelentések készítése és továbbítása a vezető részére.

Elvárások:

  • Kiváló kapcsolatteremtési és kommunikációs képesség.
  • Motivált, energikus személyiség.
  • Értékesítési terület irányában való elkötelezettség.
  • Dinamikus, önálló munkavégzésre képes, céltudatos személyiség.
  • Határozott, magabiztos fellépés.
  • Partnerközpontú hozzáállás.
  • Román nyelv ismerete (legalább társalgási szint).
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat.
  • Saját gépjármű (próbaidő alatt).

Előny:

  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat.
  • Műszaki, járműipari területekhez való vonzalom, illetve ismeretek.

Amennyiben Ön:

  • szereti a kihívásokat,
  • motiválja, hogy kiváló teljesítményt nyújtson,
  • sikeres az értékesítésben és szereti az ügyfeleit kiváló termékekkel ellátni,
  • szereti az önálló, független, kötetlen munkavégzéssel járó feladatokat, és

amennyiben Önnek fontos,

  • hogy olyan piacon dolgozzon, melyben még óriási piaci lehetőségek vannak,
  • a hosszú távú együttműködési lehetőséget biztosító, stabil, együttműködő, támogató cégháttér és folyamatosan fejlődő termékpaletta,
  • a tisztességes, korrekt jövedelem elszámolás és határidőben történő kifizetés,
  • a szakmai fejlődési és megújulási lehetőség, akkor jelentkezését

 az alábbi  e-mail címre várjuk.

Helyek Békés
Csongrád
Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő