www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 373 napja lejárt

A Magyar Lapterjesztő ZRt. külföldi lapokat és könyveket forgalmazó leányvállalata részére

Értékesítő

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Új előfizetők szerzése
  • Meglévő előfizetőkkel kapcsolattartás
  • Export előfizetés ügyintézés
  • Egyedi rendelések kezelése
  • Kiadókkal való kapcsolattartás, elszámolások
  • Partwork termékek előfizetői ügyintézés

Tudás, végzettség, tapasztalat:

  • Legalább középfokú végzettség, és/vagy megkezdett felsőfokú tanulmányok
  • Microsoft Office programok magabiztos ismerete (kiemelten: magas szintű Excel)
  • Németnyelv-tudás
  • Értékesítési tapasztalat

Képességek:

  • Kiemelten precíz munkavégzés
  • Értékesítői véna
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Nagyfokú önállóság és proaktív magatartás
  • Határidők szigorú betartása
  • Monotonitástűrés

Előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszer (SAP) ismerete
  • Call centeres tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Hideghívásokban szerzett tapasztalat

Várjuk jelentkezését, melyet rövid szakmai önéletrajz és motivációs levél formájában a fizetési igény, valamint a pozíció megjelölésével 2016. augusztus 14-ig a lenti e-mail címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német