www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 275 napja lejárt

Értékesítő

Főállású munkatársakat alkalmazna hazai tulajdonú szakkönyvkiadó Budapest, XIV. kerületi  illetve Nyíregyházi munkahelyre is, képzések és szakkönyvek telefonos értékesítésére.

A kiadóról az alábbi weboldalon informálódhat: Link megjelenítése

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógép-ismeret,
  • kiváló kommunikációs készség, érdeklődő, nyitott személyiség,
  • értékesítési szemlélet, telemarketinges tapasztalat előnyt jelent
  • hosszú távú gondolkodás,

Amit kínálunk:

  • 6 ill. 8 órás munkaidő
  • színvonalas munkakörülmények
  • lendületes, vegyes korosztályú csapat rendszeres szakmai továbbképzés
  • változatos, sokrétű feladat

Jelentkezés: az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő