www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 496 napja lejárt

Értékesítő

Telekommunikációs partnerünk megbízásából keresünk értékesítőket négy különböző területre: Jász-Nagykun-Szolnok megyébe,

Heves megyébe, Budapestre és Salgótarján körzetébe.

Feladatok:

  • Szolgáltatás és termékértékesítés kis- és középvállalatok és lakossági ügyfelek részére
  • Potenciális ügyfelek felkeresése lista alapján
  • Piaci információk gyűjtése, azok közvetítése a területi vezető felé
  • Szerződések megkötése, rögzítése a támogató rendszerekben
  • Időszakos (heti, havi) beszámolók pontos elkészítése

 Elvárások:

  • 1-3 év értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Telekommunikáció és IT területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Rugalmas, ügyfélközpontú, sikerorientált személyiség
  • Minimum középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
Helyek Budapest
Nógrád
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő