www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 402 napja lejárt

Budapestre, a 11. kerületbe keresünk

Értékesítő

kollégát, prémiumkategóriás gépjármű forgalmazásával foglalkozó céghez.

Feladatok:

  • Prémium kategóriás autók értékesítése és eladása,
  • Finanszírozási lehetőségekkel kapcsolatos tájékoztatás, segítségnyújtás, ügyintézés
  • Meglévő partnerekkel történő kapcsolattartás,
  • Adminisztráció feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Értékesítésben szerzett minimum 2 éves tapasztalat,
  • Microsoft Office ismerete,
  • Gépjárműismeret,
  • Megnyerő és kulturált megjelenés,
  • Kiváló kommunikációs készség,

Előny:

  • Autóértékesítésben szerzett gyakorlat,
  • Finanszírozási ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix bérezés plusz jutalék,
  • Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség,
  • Kiváló csapat, kulturált munkakörnyezet.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a pozíció és bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő