www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 229 napja lejárt

 Értékesítő

 Jelentős forgalommal és országos viszonteladói hálózattal rendelkező vállalat, elektromos készülékek értékesítésére munkatársat keres.

Feladatok

  • kapcsolattartás partnerekkel
  • rendelések felvétele, B2B rendszer kezelése
  • piaci igények felmérése, ajánlatok készítése
  • forgalmi kimutatások elemzése
  • ERP vállalatirányítási rendszer kezelése
  • értékesítést segítő műszaki információk nyújtása
  • értékesítéshez tartozó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások

  • értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • kiváló együttműködő és kapcsolatteremtő képesség
  • dinamikus személyiség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • terhelhetőség
  • proaktív személyiség
  • magasfokú MS Office felhasználói ismeret
  • középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye

  • Miskolc
  • időszakos partnerlátogatás Magyarország területén

  • PDF formátumú, fényképes önéletrajz megküldésével.