www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 377 napja lejárt

63 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 900 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A több mint 27 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

  • Ha Te is szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő hazai cégnél,
  • Ha teljesítményarányos jövedelmet szeretnél,
  • Ha érdekelnek a műszaki termékek és a technikai újdonságok,
  • Ha a kereskedelmi szemlélet vezérel és szeretsz eladni,
  • Ha kiemelkedően jó a kommunikációs és kapcsolatteremtő képességed,
  • Ha szereted a kihívásokat,

akkor Téged keresünk HAMAROSAN NYÍLÓ üzletünkbe!

Küldd el jelentkezésed

ÉRTÉKESÍTŐ

állásajánlatunkra!

Feladataid:
Műszaki cikkek és hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások értékesítése | Szaktanácsadás | Magas szintű vevőkiszolgálás | Termékismereti és értékesítés technikai képzéseken való részvétel

Elvárásaink:
Jó problémamegoldó képesség | Vásárlóközpontú gondolkodásmód | A műszaki cikkek ismerete és kereskedelemben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem | Folyamatos szakmai fejlődés | Stabil cégháttér | Fiatalos, dinamikus csapat | Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
DUNAKESZI

Fényképes önéletrajzát az alábbi email címre várjuk Dunakeszi értékesítő jeligével.