www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 537 napja lejárt

Értékesítő

Munkavégzés helye: Hódmezővásárhely

Elvárt nyelvtudás:

  • Angol
  • Német

Munkakör, feladatok, elvárások:

Csapatunk olyan motivált és ötletekkel teli munkatársat keres értékesítési területre, aki szereti a változatosságot, akinek nem okoz gondot a távolság, illetve hatékonyan és magabiztosan kommunikál.

Te vagy a mi emberünk ha:

  • elvégezted legalább a középiskolát,
  • önállóan megy a projektvezetés és projektkövetés, nem esel kétségbe, ha ebből egyszerre több is fut,
  • magabiztosan használod a beszéd-, és íráskészséged,
  • excel és egyéb office programokat gyorsan és szakszerűen kezeled,
  • megfelelő az angol vagy német nyelvtudásod, írásban és szóban egyaránt,
  • feltalálod magadat váratlan szituációkban is,
  • megbízható vagy,
  • szereted a járműveket, van egy pár év tapasztalatod hasonló munkakörben,
  • plusz pont, ha tudod mi fán terem a hidraulika.

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai fejlődés
  • biztos, hosszú távú munkahely
  • szabályos adózott jövedelem

Ha úgy érzed, Te vagy a megfelelő jelölt, küldd el fényképes önéletrajzodat az alábbi email címre!

Helyek Csongrád
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német