www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 467 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége, a Streamnet Kft. - a hazai AV és videokonferencia piacvezető cége - számára

Értékesítési munkatárs

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Videokonferencia és audiovizuális rendszerek, továbbá kapcsolódó szolgáltatások értékesítésével kapcsolatos támogató feladatok elvégzése
  • Értékesítéssel kapcsolatos ügyek cégen belüli menedzselése
  • Ügyfelekkel és gyártókkal történő kapcsolattartás
  • Értékesítési és marketing akciókban és promóciókban való részvétel

Elvárások:

·         Felsőfokú műszaki / gazdasági végzettség (gyakornoki program is lehetséges)

·         Korszerű kereskedelmi, tárgyalástechnikai és értékesítés módszertani ismeretek

·         Tárgyalóképes angol nyelvtudás

·         Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

·         Terhelhetőség, pontosság, igényesség

·         Tervszámok folyamatos teljesítése

·         Aktívitás adminisztrációs és riport készítési gyakorlat (CRM)

·         Precizitás, önálló munkavégzés képessége

·         B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

·         Tárgyalástechnikai és konzultatív értékesítési képzettség

·         Műszaki szolgáltatás-értékesítésben szerzett tapasztalat

·         Felsőfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

·         Versenyképes jövedelem

·         Hosszú távú, kreatív munkalehetőség

·         Szakmai továbbképzések

·         Azonnali munkakezdés

·        Stabil, dinamikusan fejlődő vállalat, fiatalos, jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban az „Értékesítő” megnevezést!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol