www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 547 napja lejárt

Cégjellemzők:

Cégünk 20 éve működő, magyar tulajdonú vállalat, mely több mint 10 éve végez felületkezelést megrendelői számára. Festőüzemi leterheltségek növelése céljából keresünk, teljes munkaidőben, értékesítő munkatársat.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Új ügyfelek felkutatása az ország teljes területén
  • A cég szolgáltatásainak hatékony értékesítése
  • Projektmunkák felkutatása
  • Műszaki kérdések megválaszolása
  • Megrendelőkkel való kapcsolattartás
  • Kereskedelmi információk rendszeres rögzítése
  • Jelentések készítése
  • Esetlegesen felmerülő reklamációk kezelése

Jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Minimum 5 év iparági területen szerzett értékesítői tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Kitartás, hosszú távú elkötelezettség
  • Precíz, önálló, eredményszemléletű munkavégzés
  • Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Csapatorientált gondolkodás
  • „B” Kategóriás vezetői engedély
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műanyag fröccsöntésben és/vagy felületkezelésben szerzett tapasztalat
  • Egyéb nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Dunakeszi, Székesdűlő 135.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, teljesítmény alapú prémium
  • Hosszú távú gondolkodás
  • Változatos, sokrétű feladatkör
  • Folyamatos szakmai továbbképzés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát, és motivációs levelét az alábbi e-mail címre, fizetési igényének megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Elvárt nyelvtudás Angol, Német