www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 489 napja lejárt

Ön lehet az a jövendőbeli munkatársam, aki

értékesítőként

segíti a már 19 éve nyereségesen működő családi vállalkozásunkat, mert hiszem, hogy együtt képesek leszünk jelenlegi eredményeinket sokszorosan megnövelni.
Érdekelnek az egyedi elektromos fűtési rendszerek hatékony megoldási módjai, és az értékesítési feladatok?
Határozott, döntőképes, lelkiismeretes, önálló munkavégzésre alkalmas és a munkádért felelősséget vállaló vagy?
Ha igen, akkor jelentkezz a Czinege és Fiai Kft elektromos termékek értékesítési
területén jelentős tapasztalatot és országos elismertséget szerzett csapatához.

Te vagy az ideális jelölt, ha

  • már van tapasztalatod az értékesítés területén
  • örömmel járulsz hozzá egy dinamikusan fejlődő kisvállalat növekedéséhez
  • ha eddigi tapasztalataid alapján érzel magadban spirituszt, hogy felelősséget vállalj a saját munkádért, hogy élvezhesd annak gyümölcsét.

Feladatok:

  • minőségi elektromos fűtések kereskedése hazánkban, (Link megjelenítése) Link megjelenítése
  • új ügyfelek felkutatása, kapcsolattartás a meglévőkkel írásban és szóban
  • ajánlatok kidolgozása, megrendelések kezelése,
  • vevőinknek szakmai tanácsadás.

Elvárások:

  • műszaki végzettség, (elektromos végzettség előny)
  • precizitás, pontosság, önállóság
  • jó MS Office és Excel ismeret
  • hasonló munkakörben szerzett  több éves tapasztalat,
  • német, vagy angol tárgyalóképes nyelvismeret,
  • B típusú jogosítvány.

Mit adunk a munkádért cserébe, milyen lehetőségek vannak?

  • Közvetlen vezetői támogatás, szakmai felkészítés, folyamatos képzési lehetőségeket előrelépési lehetőség értékesítési vezetőnek
  • versenyképes, teljesítményhez kötött fizetést, és forgalomfüggő jutalmat, céges gépkocsit
  • kiváló, segítőkész munkatársak
  • komoly szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség, személyes szakértői státusz kialakításában

Az új kollégánk beilleszkedését, betanulási tervünk segíti.
Amennyiben a felsorolt feltételeknek megfelelsz, küld el magyar nyelvű önéletrajzod és motivációs leveled - hogy miért érdemes nekünk veled dolgozni - fizetési igény megjelölésével, Ifj. Czinege Károly ügyvezetőnek, az alábbiakban olvasható e-mail címre, tárgymező: műszaki értékesítő.

A munkavégzés helye: Czinege és Fiai Kft. Jászberény Pesti u. 36.

Helyek Budapest
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német