www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 302 napja lejárt

JÓ VAGY, AKKOR MIÉRT NEM VAGY A LEGJOBB HELYEN?

Az GDN Ingatlanhálózata, Bp. III. kerületében újonnan megnyílt óbudai irodájába keres, magában erőt és ambíciót érző ÉRTÉKESÍTŐT!! Elsősorban II. és III. valamint a budai oldalon végzendő ingatlanközvetítői tevékenységhez várjuk az agilis munkaerőket. Kizárólag azok jelentkezését várjuk, akik hozzánk hasonlóan fontosnak tartják a magas szintű szolgáltatást, az emberi értékeket és a siker eléréséhez elengedhetetlen tudást.

Feladatok:

  • kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás az ügyfelekkel (telefonon és személyesen)
  • ingatlanok felkutatása, saját adatbázis építése
  • ingatlanok bemutatása az érdeklődőknek
  • adminisztrációs feladatok

Amit ajánlunk:

  • kiemelkedő, európai szintű jövedelem
  • ingyenes iroda használat, professzionális munkakörülmények, NINCS ASZTALPÉNZ
  • telekommunikációs hozzájárulás (telefon költségtérítés)
  • személyre szabott marketingtámogatás (névjegykártya, szórólapok, stb.)
  • gyakorlati alapokra helyezett ingyenes képzési rendszer
  • országos értékesítői csapat biztonsága

Elvárások:

  • ügyfélközpontú gondolkodásmód, kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • magas munkabírás, pozitív beállítottság, kreativitás, következetesség, ELTÖKÉLTSÉG
  • alapszintű számítógépes ismeretek

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, az alább megadott  email címre várjuk!

 Már sokan vagyunk, legyél Te is a legjobbak között!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő