www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 630 napja lejárt

Értékesítő

Feladatok:

Termékportfolió értékesítése a piaci szereplőknek:

  • Tárgyalások lefolytatása, megállapodások, szerződések kötése,
  • Ügyfelek tájékoztatása a termékek vonatkozásaiban
  • Aktív kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Vevői igények felmérése, portfolió alakítása a piaci igényekhez:
  • A vevői igények értékelése, rendszerezése, priorizálása,
  • Új üzleti lehetőségek meghatározása, fejlesztése,
  • Értékesítési és üzletfejlesztési stratégiák kidolgozása,

Piaci szereplők folyamatos térképezése:

  • a piac releváns szereplőinek felkutatása
  • Meglévő ügyfelek felülvizsgálata
  • Piac változásainak követése

Kapcsolattartás az értékesítési folyamathoz kapcsolódó részlegekkel:

  • Problémamegoldás, reklamáció kezelése,
  • Riportok, kimutatások készítése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú, lehetőleg ipari, műszaki, kereskedelmi vagy építészeti végzettség vagy középfokú érettségivel + min. 3 éves tapasztalat
  • tárgyalóképes szintű angol nyelvtudás,
  • 2 és több éves értékesítési tapasztalat
  • kiváló szervező-, kommunikációs és tárgyalási készség
  • megbízható, precíz, önálló és teamben történő munkavégzésre való alkalmasság
  • felhasználói szinten ismeri az MS Office alkalmazásokat
  • önállóság, pro aktivitás, kreativitás, problémamegoldó képesség
  • pontosság, megbízhatóság, rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • műszaki érdeklődés, beállítottság
  • szlovák nyelv középszintű tudása
  • határozott fellépés
  • nyitott és lelkes hozzáállás

Amit kínálunk:

  • multinacionális környezet
  • új és fiatal környezet
  • stabil munkahely

Állás típusa: teljes munkaidő

Célcsoport: középiskolai, főiskolai és egyetemi végzettség

Munkaidő: normál munkaidő

Szükséges nyelvtudás: angol nyelv felsőfokú szint, plusz szlovák nyelv

Munkáltató: RAVEN HUNGARY Kft., 2038 Sóskút, Bolyai János utca 3518/9 hrsz.

Ország: Magyarország

Munkavégzés helye: Sóskút Ipari Park

Szükséges végzettség: min. Középfokú érettségivel

Jelentkezés az állásra: Amennyiben felhívásunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje angol-magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Elvárt nyelvtudás Angol, Szlovák