www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 577 napja lejárt

Szereted a kihívásokat, motivál a verseny és ambiciózus terveid vannak az értékesítés területén? Lételemed a kommunikáció és az emberi kapcsolatok? Pozitívan gondolkodsz, a lehetetlen fogalmát nem ismered és akkor eredményes a napod, ha szereztél egy újabb elégedett ügyfelet? Csatlakozz csapatunkhoz, mert nálunk megtalálod a számításodat!

Innovatív távközlési szolgáltató vállalat Értékesítési csapatába kollégát keresünk

Értékesítő

pozícióba.

Milyen feladataid lesznek?

  • A cég szolgáltatásainak értékesítése, elsősorban telefonon keresztül
  • Ügyféligény esetén személyes találkozó, tárgyalás az új ügyfél szerzés érdekében
  • Potenciális kisvállalati ügyfelek megkeresése telefonos megkeresése

Mit várunk Tőled?

  • Értékesítési szemléletet, mely középiskolai végzettséggel párosul
  • 1-2 év tapasztalatot személyes és/vagy telefonos értékesítés területén
  • Kiváló kommunikációs és meggyőző készséget, ellenállhatatlan kifogás kezelési technikát
  • Megbízhatóságot, melyhez mi stabil hátteret biztosítunk
  • Előnyös, ha ismered a mobil és/vagy vezetékes távközlési piacot

Mit kínálunk Neked?

  • Versenyképes alapfizetést és teljesítmény arányos jutalékrendszert
  • Kiváló munkakörnyezetet
  • Hosszú távú munkalehetőséget
  • Fiatal, dinamikus csapatot
  • Fejlődési lehetőséget

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő