www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 552 napja lejárt

Értékesítő, de nem ügynök

Speciális szakterületünkön igazi profik vagyunk. Vevőink ipari cégek az ország minden részéből, akik el is várják, hogy munkatársaink felkészültek, termékeink kifogástalanok, szolgáltatásaink megbízhatóak legyenek. Megint túl kevesen vagyunk, mert növekszünk. Jó „alapanyagot” keresünk, akit megtaníthatunk mindenre, ami kell nálunk.

A kolléga feladata a meglévő vevőkör (ráeső részének) kiszolgálása:

  • elkészíti az árajánlatokat,
  • tanácsokkal segíti az ügyfeleket,
  • ügyel arra, hogy a megrendelések pontosan teljesüljenek,
  • és fenntartja a jó kapcsolatot a partnercégekkel, szükség esetén személyesen is. (nincs házalás)

Küldd el jelentkezésed, ha

  • nem ügynöki munkát keresel,
  • de tudod, hogy fontos személyesen is megismerned vevőidet
  • szívesen dolgozol irodában,
  • de nem ijedsz meg, ha ki kell menni „terepre” (gyárakba, üzemekbe), helyszínen felmérni egy feladatot – persze csak amikor már belejöttél a munkádba
  • a számítógépet ügyesen, a mai követelmények szerint kezeled
  • jól szót értesz az emberekkel (a kollégák is emberek :) )
  • tudod, hogy valami akkor van rendben, ha Te intézed
  • olyan munkát keresel, ahol számít, hogy Te miben vagy jó
  • angolul egész jól elboldogulsz, legalább írásban
  • a hétköznapokban nem jössz zavarba, ha össze kell szerelni egy kerti slagot, vagy ki kell cserélni a vízbekötő tömlőt – és ennél többre is képes vagy

NE jelentkezz, ha

  • egyáltalán nem tudsz angolul
  • kifejezetten csak multinacionális környezetben érzed otthon magad
  • nincs és nem is lesz jogosítványod
  • egyáltalán sohasem dolgoztál még semmilyen munkahelyen
  • csak gyorsan kell egy bármilyen állás
  • olyan munkát keresel, ahol lesz időd fészbukozni
  • egy kevés papírmunkát sem bírsz pontosan megcsinálni
  • szerinted felesleges minden nap valami újat tanulni

Ha kérdésed van:

20/290-9258 telefonszámon felhívhatsz minket.

Önéletrajzodat bérigény megjelöléssel az alábbi e-mail címre küldd!

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Fejlesztőmérnök

HSA Kft.

Fejlesztőmérnök Feladatok: Termékfejlesztéssel ...
Eger

Lakatos

HSA Kft.

Lakatos Feladatok: A vállalat gépparkjában kele...
Heves

Termékvizsgáló hegesztési ismeretekkel - Karosszériaüzem

AUDI HUNGARIA Zrt.

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik á...
Győr