www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 573 napja lejárt

KERESKEDELMI MUNKÁRA MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

A Lux Kereskedelmi Kft. ESD ágazatába munkatársat keres

értékesítő

pozícióba.

A feladatok:

  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Új partnerek felkutatása, a LUX Kereskedelmi Kft piaci részesedésének növelése
  • Igényfelmérés, tanácsadás, termék értékesítés
  • Szükség esetén a vevők igényei alapján megfelelő termékek felkutatása, beszerzése
  • A feladatok ellátásához céges mobiltelefont, cégautót biztosítunk

Elvárások:

  • Agilis
  • tettre kész
  • elektronikához értő személyek jelentkezését várjuk.
  • Angol nyelvtudás előny.

Bérezés: alap + jutalék

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Elektronika / Telekommunikáció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő