www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 324 napja lejárt

 Hálózat-informatikai nagykereskedelmi cégünk (Agenda-Age Kft.) felvételt hirdet

értékesítési

munkakörbe.

Feladatok:

  • ügyfél regisztrációk
  • ajánlatok készítése
  • rendelések felvétele
  • visszaigazolások elkészítése
  • szakmai segítségnyújtás ügyfelek részére
  • számlázás, számlák rendezése
  • pénztár kezelése (kimenő számlákhoz kapcsolódóan)
  • ügyféladatbázis karbantartása
  • eseti adminisztrációs ügyek intézése

Munkavégzés helye: Budapest IX.kerület, Soroksári út 48.

Munkaidő: Minden hivatalos munkanapon hétfőtől-péntekig 8:30-17:00-ig (8 óra + ebédidő)

Alapvető követelmények:

  • számítógép kezelési alapismeretek (MS Windows, levelező rendszerek)
  • hálózat-informatikai termékek és technológiák ismerete
  • érettségi bizonyítvány

Felvételi eljárás:

Ön beküldi nekünk önéletrajzát (kérjük jelölje meg fizetési igényét).
Önéletrajzok feldolgozása után a kiválasztott jelentkezőkkel egyeztetett időpontban személyes találkozó alkalmával szakmai kérdőív és általános képességteszt kitöltése.
A fenti teszt eredményektől függően személyiségteszt kitöltése, kiértékelése.
A többi jelentkező eredményeinek kiértékelését követően, a kiválasztás után bérezés és egyebek megbeszélése, munkaszerződés megkötése.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő