www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 460 napja lejárt

 A jelenleg Közép-Európában a használtautó kereskedelem piacvezetőjeként számon tartott, közel 21 éve alakult, valamint a prágai központ mellett számos közép- és kelet-európai telephellyel rendelkező AAA AUTO csoport magyarországi leányvállalata

ÉRTÉKESÍTŐ

munkakörbe megbízható, önállóan dolgozni tudó, értékesítési tapasztalattal rendelkező munkatársat keres újonnan nyíló PÉCSI telephelyére.

Feladatok:

  • a cég telephelyén lévő autók – lízingre vagy készpénzre történő – értékesítése;
  • a gépkocsik bemutatása, tesztvezetés megszervezése, a vevői igények felmérése;
  • üzletkötés lebonyolítása;
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel;
  • az ügyfelek támogatása, tanácsadás.

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség (műszaki vagy kereskedelmi területen);
  • értékesítésben szerzett tapasztalat;
  • autópiaci ismeretek;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • „B” kategóriás jogosítvány;
  • csapatban való együttműködési képesség;
  • megbízhatóság, rugalmasság;
  • ügyfélbarát attitűd;
  • jó megjelenés, kiváló kommunikációs és prezentációs készség;
  • hajlandóság a szabadban történő munkavégzésre és váltott műszakban történő munkavégzésre;
  • angol nyelvismeret előny.

Amit kínálunk

  • versenyképes, teljesítményarányos jövedelem;
  • dinamikus csapat, stabil és folyamatosan fejlődő cégcsoport;
  • kiszámítható munkahely, kiszámítható fizetés.

Munkavégzés helye:
Autocentrum AAA AUTO Kft., Pécs

Helyek Baranya
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő