www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 374 napja lejárt

Európa legnagyobb jakuzzi gyártója a Wellis Magyarország Kft. felvételt hirdet

ÉRTÉKESÍTŐI

munkakörbe BUDAPESTI munkavégzéssel.

Feladatok:

  • beérkező ügyfelek teljes körű tájékoztatása, igényfelkeltés,
  • nagy értékű, luxus termékek (masszázsmedencék, masszázskádak, szaunák, kerti bútorok) értékesítése,
  • ajánlatkészítés,
  • a teljes értékesítési folyamat végigkövetése az ügyviteli rendszerben,
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • rendelési állomány folyamatos karbantartása,
  • az értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása,
  • társterületekkel való együttműködés.

Elvárások:

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • minimum középfokú végzettség,
  • nagy értékű termékek értékesítésében szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
  • értékesítési folyamatok ismerete,
  • értékesítés központú gondolkodás,
  • kiváló kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség,
  • önálló és gyors munkavégzésre alkalmasság,
  • nagyfokú precizitás, szorgalom,
  • lojális, megbízható személyiség, nagy munkabírással, stressz-tűrő képességgel,
  • határozottság, konfliktuskezelő képesség, felelősségvállalás,
  • jó szervezői és együttműködési képesség.

Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • bónusz,
  • cafeteria,
  • saját ötletek megvalósítása,
  • fiatal, dinamikus csapat,
  • fejlődési lehetőség,
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a "Jelentkezés" gombra kattintva a pozíció megjelölésével.

Rólunk bővebben: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő