www.cvonline.hu

Értékesítő / Vezető értékesítő

  • A hirdetés 943 napja lejárt

Az ország piacvezető ingatlan értékesítési hálózatának partnere új munkalehetőséget kínál Szegeden.

A Duna House franchise hálózat hosszú évek óta piacvezető az ingatlanpiacon. Célunk az ingatlanközvetítésben megszerzett pozíciónk megtartása és piaci részesedésünk növelése.

A megnövekedett lakáspiaci forgalom miatt szegedi irodánkba új munkatársakat keresünk

pozícióba

Feladatok:

  • Használt és új építésű ingatlanok értékesítése
  • Az eladásra kínált ingatlanok meghirdetése, bemutatása
  • Szerződések előkészítése, tárgyalások lebonyolítása

Amit kínálunk:

  • Meglévő ügyfélkör biztosítása
  • Ingyenes képzések, szakmai támogatás
  • Előrelépési lehetőség
  • Folyamatos, naprakész információk a piaci változásokról és az új lehetőségekről

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • 3 év munkatapasztalat (nem feltétel az ingatlan értékesítői tapasztalat)
  • Számítógépes ismeretek

Előny, de nem feltétel:

  • Értékesítésben, kereskedelemben vagy vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • Idegennyelv-ismeret
  • Felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye: Szeged

Munkába állás ideje: azonnal

Helyek Csongrád
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő