Értékesítő- vállalati kapcsolattartó HR szolgáltatások területére

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2014.01.03.
Hirdetés azonosító: 463236
lejárt

Értékesítő-vállalati kapcsolattartó HR szolgáltatások területére

(Ref. 317)

Izgalmas lehetőség egy kreatív és motivált személy számára, hogy egy évek óta folyamatosan növekedő magyar tulajdonú vállalkozás sikereinek részese lehessen.

Ha Budapesten vagy közvetlen agglomerációjában élsz, motivált vagy, nem ijedsz meg a tanulástól és a túlórától, kiválóan írsz és beszélsz angolul és magyarul, akkor te vagy a megfelelő jelentkező.

Elvárások:

  • Felsőfokú, előnyösen gazdasági végzettség
  • Legalább erős középfokú angol nyelvtudás
  • Erős értékesítési szemlélet, professzionális, ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Kiemelkedő kommunikációs és tárgyalási készség
  • B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • Vállalatok számára HR szolgáltatásaink bemutatása, tárgyalások lebonyolítása
  • Értékesítési feladatok ellátása, új ügyfelek, beruházások, területek feltérképezése
  • Kapcsolatfelvétel a potenciális partnerekkel, telefonon, interneten, személyesen
  • Hatékony kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Az értékesítési vezető munkájának segítése
  • Ajánlatok kidolgozása, szerződések előkészítése

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező cég csapatában való részvétel
  • Attraktív irodai környezet
  • Folyamatosan fejlődő, újabb és újabb kihívásokat biztosító háttér
  • Céges laptop, telefon
  • Tréningek, képzések, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes alapbér és juttatási csomag

  • Jelentkezésedben mindenképpen tüntesd fel korábbi eredményeit előző munkaköreiben!

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső és töltse fel magyar és német nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát az oneletrajz@dologido.hu e-mail címre Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu