www.cvonline.hu

Értékesítő / Üzletkötő

  • A hirdetés 703 napja lejárt

 Magyar tulajdonú, ipari csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó folyamatosan bővülő és fejlődő cégünk új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Új ügyfelek felkutatása
  • A cég termékeinek értékesítése, az ezzel kapcsolatos adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Faipari vagy könnyűipari mérnök végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Értékesítői tapasztalattal rendelkező, illetve

Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fix jövedelem + juttatási csomag
  • Céges autó
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó munkahelyi légkör

Cég telephelye: Csorna

Munkavégzés helye: Dunántúli régió

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát bérigénye megjelölésével kérjük juttassa el az alábbi email címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Vas
Veszprém
Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol