www.cvonline.hu

Értékesítő / Üzletkötő (agrár területre)

  • A hirdetés 232 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő cégünkhöz keresünk felsőfokú végzettségű értékesítő / üzletkötő kollégát.

Releváns szakmai - lehetőleg fehérjehordozó értékesítői tapasztalattal rendelkező, illetve pályakezdők jelentkezését is szívesen

fogadjuk.

Feladatok:

  • Takarmány alapanyag – fehérjehordozó - értékesítés, forgalmazás
  • Fehérjehordozó igények felmérése, kereskedelmi koncepcióalkotás
  • Meglévő ügyfelek kiszolgálása, újak felkutatása, folyamatos piacbővítés
  • Az értékesítéssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • Elvárt forgalmi célok teljesítése
  • Termékismertetés telefonon, e-mailben illetve személyesen
  • Rendszeres értékesítési tervek, - beszámolók készítése
  • Árajánlatok elkészítése, folyamatos aktualizálása
  • Napi jelentés készítése az elvégzett munkáról, hívások adminisztrációja

Elvárás:

  • Agrár, kereskedelmi vagy gazdasági felsőfokú iskolai végzettség
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete előny
  • Felhasználó szintű számítógépes (Microsoft Office) ismeretek
  • Megfelelő elemzőképesség piaci trendek mezőgazdasági szempontú felismeréséhez és elemzéséhez
  • Kitartó, terhelhető, erős monotonitástűrésű személyiség
  • Pozitív, problémamegoldó hozzáállás
  • Tanulási képesség, újra való nyitottság
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Kezdeményező, elhivatott, tudatos, sikerorientált személyiség
  • Nagyfokú rugalmasság és terhelhetőség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Előny:

  • Mezőgazdasági, állattenyésztési, illetve takarmányozási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • Fizetés: Alapbér + Eredményesség arányos juttatás (forgalomtól függően)
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Dinamikus csapat, fiatalos modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil, megbízható munkaadói háttér
  • Elkötelezett, támogató vezetés és munkatársak

Munkavégzés helye: Debrecen

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő