www.cvonline.hu

Értékesítő / Ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 323 napja lejárt

A DMCC Magyarország Kft. 2010-ben kezdte meg tevékenységét. Fő profilunk a telefonos értékesítés és nagytömegű címzett postai küldemények elkészítése, feladása, időpont – egyeztetés, kintlévőség-kezelés.

Lelkes, középkorú, főként hölgyekből álló csapatunkba új kollégákat keresünk

pozícióba.

Feladatok:

  • Megbízóink részére szolgáltatások értékesítés
  • Kapcsolattartás új és meglévő ügyfelekkel
  • E-mail üzenetek, számlák kiküldése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználó szintű számítógép ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Monotonitástűrés

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony
  • 8 órás munkaidő, mely tartalmazza a 30 perces ebédidőt valamint óránként 10 perc szünetidőt

Ezen a területen tapasztalattal nem rendelkező, nyugdíj előtt illetve nyugdíjas álláskeresők jelentkezését is szívesen fogadjuk.

Munkavégzés helye:

  • Budapest X. kerület
  • Jászberény

Várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címre, a kívánt munkavégzési hely megjelölésével.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő