www.cvonline.hu

Értékesítő / Ügyfélmenedzser

  • A hirdetés 245 napja lejárt

A

Dr. Rose Magánkórház

munkatársat keres.

Feladatok:

  • a Dr. Rose Magánkórház egészségügyi szolgáltatásainak értékesítése közép-, nagyvállalatok részére
  • új ügyfelek akvirálása
  • kapcsolattartás a meglévő és jövőbeni ügyfelekkel
  • ajánlatok, szerződések, ügyfél prezentációk készítése
  • havi, negyedéves, éves értékesítési tervek teljesítése
  • heti/havi jelentések, riportok készítése
  • tenderprojektek menedzselése
  • cég képviselete rendezvényeken

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség és/vagy min. 3 év, hasonló munkakörben eltöltött gyakorlat / értékesítésében szerzett szakmai tapasztalat
  • számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)
  • B kategóriás járművezetői engedély
  • kiváló szervezőképesség, problémamegoldó készség
  • fokozott tűrőképesség (stresszes helyzetekben)
  • kiváló kommunikációs készség
  • üzleti megjelenés
  • csapatszellem

Előny:

  • üzleti szempontból is értékes kapcsolatrendszer
  • egészségügy területén szerzett tapasztalat
  • egyéb világnyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • betanítás
  • képzés
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • kiváló munkakörülmények
  • egyedülálló környezet versenyképes jövedelem (fix alapbér + jutalék)

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképpel ellátott, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk. A beérkezett pályázatokat bizalmasan kezeljük.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő