www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTŐ, ÜGYFÉL - KAPCSOLATTARTÓ

  • A hirdetés 235 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő fogtechnikai laboratórium

munkakörbe munkatársat keres.

Rád bíznánk:

  • Meglévő ügyfélkör kezelését
  • Új hazai és külföldi ügyfélkör kiépítését
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartást
  • Ügyfelek tájékoztatását újdonságokról, akciókról, fejlesztésekről
  • Rendezvényeken, bemutatókon való részvételt

Téged keresünk, ha:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Jó fellépésed van
  • Képes vagy önállóan dolgozni
  • Innovatív vagy
  • Jó csapatjátékos vagy
  • Kiválóan kommunikálsz - prezentálsz
  • Van számítógépes felhasználói gyakorlatod
  • Folyékonyan, tárgyalási szinten beszélsz angolul
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Pontos és szorgalmas vagy
  • Nem rettent vissza az adminisztráció
  • Kiválóan eligazodsz a Word, Excel és PowerPoint világában

Előnyt jelent:

  • Fogászati kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Fogtechnikus végzettség
  • Ha nem idegen számodra az online marketing világa

Amit mi ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munkakör
  • Utazás
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

  • Óbuda (változatos)

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődésed és szeretnél egy fiatal, jó hangulatú csapat munkatársa lenni, nincs más dolgod, mint elküldeni fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzod, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 70 612 5327

Helyek Pest
Budapest (Budapest, Óbuda, Magyarország)
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Fogtechnikus
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol