www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTŐ / TERÜLETI KÉPVISLŐ (6810)

  • A hirdetés 726 napja lejárt

Szerszámgépek értékesítésével foglalkozó szlovák partnercégünk megbízásából
értékesítő / területi képvislő
munktársat keresünk Észak- Kelet Magyarország területére.

A munkakört betöltő feladatkörei:
-új üzleti partnerek keresése
-a cég jelenlegi partnereivel való folyamatos kapcsolattartás
-technikai tanácsadás ügyfeleknek
-a cég termékeinek prezentációja, bemutatók megtartása
-együttműködés a marketinges kollégákkal
-folyamatos kapcsolattartás a cég vezetősége felé.

Elvárások:
-magas terhelhetőség
-önálló, felelősségteljes munkavégzés
-kíváló kommunikációs készség
-ügyfél orientáció
-legalább középfokú végzettség ( előny valamilyen műszaki területen szerzett szakképesítés )
-B kategóriás jogosítvány
- magas szintű számítógépes ismeret ( Word, Exel, internet )
-megbízhatóság
-tanulási vágy.

Amit kínálunk:
-az értékesítéshez szükséges feltételek
-fejlődési lehetőség
-versenyképes jövedelem
-alkalmazotti jogviszonyban történő foglalkoztatás
-gépkocsi, laptop, mobiltelefon.

Munkavégzés helye:Észak-Kelet Magyarország

Amennyiben felkeltette érdeklődését, úgy fényképes szakmai önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő