www.cvonline.hu

Értékesítő / területi képviselő

  • A hirdetés 1034 napja lejárt

Értékesítő/területi képviselő

Magyar kerékpárgyártó és forgalmazó cég keres műszaki érdeklődésű értékesítőt/területi képviselőt.

Feladatok

  • Viszonteladó partnerekkel való telefonos és személyes kapcsolattartás
  • Igényfelmérés, értékesítés
  • Új partnerek felkutatása
  • Az értékesítéssel kapcsolatos adminisztráció
  • A cég kerékpár modellpalettájának bemutatása a partnereknek
  • Kiszállítások országos lebonyolítása
  • Kitelepüléseken, rendezvényeken való részvétel
  • Szoros együttműködés a projekt koordinátorral illetve a raktárral
  • Esetlegesen felmerülő reklamációk fogadása és kezelése
  • Irodai számítógépes rendszerek használata (MS Office)

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs készség, értékesítői véna
  • Kitartó, lojális típus
  • Nagy munkabírás
  • Jó helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
  • Műszaki érdeklődés
  • Kedves személyiség és igényes megjelenés

Előnyt jelent

  • Kerékpáripar ismerete, ezirányú szakmai tapasztalat
  • Műszaki végzettség vagy gazdasági végzettség műszaki érdeklődéssel
  • Informatikai ismeretek (MS Office)
  • Sportolói múlt

Munkavégzés helye

  • Budapest II. kerület

  • Küldje fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi email címre
  • Jelentkezési határidő: 2014. december 18.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő