www.cvonline.hu

Értékesítő / területi képviselő - Északnyugat-Magyarország

  • A hirdetés 263 napja lejárt

 A HuBakers-Trade Kft.

Értékesítő munkatársakat

keres sütő-, cukrász- és édesipari alapanyagok értékesítésére,

Északnyugat-Magyarország,

területre, azonnali kezdéssel.

FELADAT:

  • Új üzleti kapcsolatok teremtése és kiépítése
  • Cég termékeinek értékesítése
  • Régi partnerkapcsolatok fenntartása és ápolása
  • Piacok kutatása, információk beszerzése és elemzése, hiánycikkek felkutatása, elfekvő készletekre értékesítési lehetőségek keresése

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELE:

  • Meglévő kapcsolatrendszer a területen található sütő, cukrász- és édesipari ügyfelekkel
  • Többéves sütő-, cukrász-, és édesipari piaci és alapanyag ismeret
  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • SALES beállítottság
  • Ügyfélcentrikus magatartás
  • Terhelhetőség, gyors problémamegoldó képesség
  • Nyitottság, asszertív attitűd
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Siker és teljesítmény orientáltság
  • Üzleti szemlélet
  • Dinamizmus
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNYT JELENT:

  • Korábbi értékesítési tapasztalat területi képviselői, üzletkötői pozícióban.

AMIT NYÚJTUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil szervezeti háttér
  • Dinamikusan fejlődő cég
  • Összetartó csapat

Bérigény megadásával az alábbi  az alábbi e-mail címre

Helyek Győr-Moson-Sopron
Vas
Veszprém
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő