www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTŐ / TERMÉKREFERENS

  • A hirdetés 313 napja lejárt

Cégünk 1996-ban alapított dinamikusan fejlődő, 100%-ig magyar tulajdonban lévő váci kereskedelmi cég. Multinacionális elektronikai és autóipari gyártó vállalatoknak értékesítünk ESD és Forrasztástechnikai termékeket és szolgáltatásokat. 18 éves munkánknak köszönhetően az iparág egyik piacvezető beszállítójává váltunk. Weblapunk címe: Link megjelenítése

A sikeres tevékenység és folyamatosan bővülő feladataink ellátására új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Kapcsolattartás a partnerekkel és beszállítókkal (angol és magyar nyelven)
  • Beérkező ajánlatkérések és érdeklődések feldolgozása
  • Termékekkel és technológiákkal kapcsolatban felmerült kérdések és kérések megválaszolása
  • Termékek és szolgáltatások bemutatása és ajánlása, igényfelmérés

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Megbízható angol nyelvtudás szóban és írásban (napi szintű használat végett szóban és telefonon)
  • Problémamegoldó, alkalmazkodni tudó, ugyanakkor agilis, önálló személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office)
  • Érettségi

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Műszaki irányú végzettség
  • Kereskedelmi, értékesítési tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • FIX versenyképes fizetés
  • Meglévő ügyfélkör (Multinacionális elektronikai és autóipari gyártóvállalatok)
  • Céges gépkocsi és mobiltelefon használat
  • Folyamatos tanulási lehetőség
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét magyar és angol nyelven az alábbi Email címre:

A jelentkezés feltételeKérjük megjelölni a nettó fizetési igényét!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő