www.cvonline.hu

Értékesítő Termékmenedzser

  • A hirdetés 562 napja lejárt

15 éves múlttal rendelkező, dinamikusan fejlődő számítástechnikai és fotótermék nagykereskedelemmel foglalkozó budapesti cég keres fiatal, nem dohányzó csapatába Értékesítő-termékfelelős munkatársat.

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás, rendelések felvétele, árajánlatok elkészítése
  • Új ügyfélbázis kialakítása, új és inaktív ügyfelek napi szintű felhívása, látogatása, dokumentálása
  • A cég által forgalmazott termékek beható ismerete
  • A gyártókkal való kapcsolattartás (angol nyelven) árazás, rendelés, promóciók,

Elvárások:

  • Értékesítési szemlélet, jó meggyőző készség, a kereskedelmi munka szeretete
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Minimum Középfokú végzettség
  • Hardver szakismeret (Digitális Fotó szakismeret előny)
  • Megbízható, precíz, gyors, önálló munkavégzés.
  • Értékesítési tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú biztos munkalehetőség,
  • Versenyképes fizetés.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. ker.

Fényképes önéletrajzot, fizetési igény megjelölésével és motivációs levéllel az alábbi email címre várjuk. A tárgynál kérjük a pozíció nevét feltüntetni! (értékesítő-termékfelelős)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő