www.cvonline.hu

Értékesítő-termékfelelős

  • A hirdetés 843 napja lejárt

40 éves múlttal rendelkező, dinamikusan fejlődő nemzetközi cég, fény- és egyéb dekoratív elemek nagykereskedelemével foglalkozó budapesti leányvállalata, keres fiatalos csapatába

munkatársat.

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás, rendelések felvétele, árajánlatok elkészítése
  • Új ügyfélbázis kialakítása, új és inaktív ügyfelek napi szintű felhívása, látogatása, dokumentálása
  • A cég által forgalmazott termékek beható ismerete
  • A gyártókkal, kivitelezőkkel és látványtervezőkkel való kapcsolattartás (angol nyelven is) árazás, rendelés, promóciók

Elvárások:

  • Értékesítési szemlélet, jó meggyőző készség, a kereskedelmi munka szeretete
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Minimum Középfokú végzettség
  • Magas szintű számítógép felhasználói ismeret (photoshop ismerete előny)
  • Megbízható, precíz, gyors, önálló munkavégzés.
  • Értékesítési tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú biztos munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Budapest XIV. ker.

Fényképes önéletrajzot, fizetési igény megjelölésével és motivációs levéllel az alábbi email címre várjuk. A tárgynál kérjük a pozíció nevét feltüntetni! (értékesítő-termékfelelős)

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol