www.cvonline.hu

Értékesítő Technikus / Mérnök

  • A hirdetés 479 napja lejárt

A Nyugat-dunántúli régióban az ipari automatizálás területén több mint 20 éve meghatározó szerepet betöltő cégünk azonnali kezdéssel, hosszú távra keres munkatársat az alábbi feltételekkel:

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Termékszakmai háttér elsajátítása, naprakész ismerete és azok alkalmazása
  • Készletek optimalizálása és a velük kapcsolatos információk rendszerezett nyilvántartása
  • Pneumatika/Elektronika üzletág kereskedelmi tevékenységének bonyolítása
  • A területileg hozzárendelt meglévő vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Új partnerek és értékesítési csatornák felkutatása
  • Árajánlatok előkészítése és nyomon követése
  • Megrendelések követése, a megrendelésekkel kapcsolatos információk vevő felé továbbítása
  • Partnerek kiszolgálása a szaküzletben
  • Részvétel a marketing tevékenységben

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Önállóság, határozottság, motiváltság, pozitív gondolkodás
  • Pontosság és fegyelmezettség a munkavégzésben
  • Eredmény- és ügyfél orientáltság
  • Mai kornak megfelelő infokommunikációs ismeretek

Előny:

  • Gépésztechnikus / Gépészmérnök végzettség
  • Értékesítői tapasztalat és / vagy affinitás
  • Megfelelő Pneumatikai ismeretek

Munkavégzés helye:

  • Pneutrend Kft telephelye, Győr

Egyéb információ:

  • Kezdés várható időpontja: amint lehetséges
  • Ösztönző sikerorientált bérezés: alapbér + bónusz
  • Stabil, biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség

  • Fényképes, szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő