www.cvonline.hu

Értékesítő, tanácsadó

  • A hirdetés 1222 napja lejárt

Orientáció:

IT/Telekommunikáció

Munkavégzés helye:

Budapest III. ker.

Feladatok:

  • A cég által képviselt telekommunikációs és VoIP megoldások, termékek, szolgáltatások személyes értékesítése cégünk ügyfélköre részére.
  • Személyes tárgyalások, ügyféllátogatások szervezése és lebonyolítása,
  • Telekommunikációs tanácsadás,
  • Ajánlatírás,
  • Projektmenedzsment

Elvárások:

  • Jó kommunikációs képesség,
  • Kereskedelmi beállítottság,
  • Kellemes, határozott megjelenés,
  • Informatikai alapismeretek és fogékonyság az új technológiák iránt.
  • Folyamatos értékesítési aktivitás a piacon, folyamatos ügyféllátogatások, értékesítési terv teljesítése.
  • „B” kategóriás jogosítvány,

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Családias csapat,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök,
  • Magas kereseti lehetőség (Teljesítményarányos jutalékrendszer. Később fix alapfizetés és jutalék.)
  • Versenyképes, innovatív könnyen eladható megoldások és termékek,
  • Nagyfokú önállóság,
  • Termékek és szolgáltatások teljes háttértámogatása.

Nyelvtudás:

Alapfokú beszélt és írott angol-nyelvismeret.

A jelentkezéseket az alábbi e-mail címen várjuk június 18-ig, Angol és Magyar nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél formájában.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Értékesítés / Kereskedelem
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő