www.cvonline.hu

Értékesítő tanácsadó

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.18.
Jelentkezési határidő: 2017.03.02.
Hirdetés azonosító: 1108660
lejárt

Értékesítő tanácsadó pozícióba keresünk kollegákat teljes munkaidőben egy nagy múltú, prémium kategóriás kereskedelmi partnerünknek.

A cég színvonalas mégis közvetlen, barátságos környezetet és egy fiatal csapatot biztosít az új kollegáknak és egy remek lehetőséget ha érdekel a kereskedelem és a divat világa.

Feladataid lesznek:
  • Vásárlók gyors és magas színvonalú kiszolgálása a cég sztenderdjei alapján
  • Termékek minőségi bemutatása és értékesítése
  • A márka képviselete, mint Márkanagykövet

Te vagy az ideális jelölt ha van már tapasztalatod kereskedelemben, rugalmas és rátermett vagy, szereted a divatot és középfokú angol nyelvtudásod van.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed angol nyelvű önéletrajzzal jelentkezz a hays-response.hu weboldalon keresztül.