www.cvonline.hu

Értékesítő tanácsadó

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.16.
Jelentkezési határidő: 2016.12.28.
Hirdetés azonosító: 1099209
lejárt

Teljes és részmunkaidős értékesítő tanácsadó pozícióba keresünk kollegákat egy nagy múltú, prémium kategóriás kereskedelmi partnerünk újonnan nyíló üzletébe 3 hónapra azonnali kezdéssel.

A cég színvonalas mégis közvetlen, barátságos környezetet, kiemelkedő fizetést és egy fiatal csapatot biztosít az új kollegáknak és egy remek lehetőséget ha érdekel a kereskedelem és a divat világa.

Feladataid lesznek:
  • Vásárlók gyors és magas színvonalú kiszolgálása a cég sztenderdjei alapján
  • Termékek minőségi bemutatása és értékesítése
  • A márka képviselete, mint Márkanagykövet

Te vagy az ideális jelölt ha van már tapasztalatod kereskedelemben vagy még tanulsz de érdeklődsz iránta, rugalmas és rátermett vagy, szereted a divatot és középfokú angol nyelvtudásod van.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed angol nyelvű önéletrajzzal jelentkezz a hays-response.hu weboldalon keresztül.
Munkavégzés helye: Budapest