www.cvonline.hu

Értékesítő tanácsadó

  • A hirdetés 187 napja lejárt

Az egész ország területén keresünk új kollégákat

munkakörbe.

Feladatok:

  • Ügyféllátogatás személyesen,
  • Az ügyfél igényeinek megfelelőbb ajánlat összeállítása,
  • Szakmai tanácsadás az ügyfelek részére,
  • Havi célszámok teljesítése.

Amit kínálunk:

  • Teljesítményarányos bérezés,
  • Támogatás új kollégáink részére,
  • Tréningek, szakmai továbbképzések biztosítása térítésmentesen.

Elvárások:

  • Határozott és kedves fellépés,
  • Eredmény- és ügyfél-orientáltság,
  • Kreativitás, kitartás,
  • Önálló munkavégzés, szervezés,
  • Minimum középfokú végzettség.