www.cvonline.hu

Értékesítő - támogató mérnök

  • A hirdetés 1159 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, gyártó partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Személyes kapcsolattartás a meglevő ügyfelekkel,

  • Műszaki egyeztetések lefolytatása vevőkkel, beszállítókkal,

  • Árajánlatok, szerződések előkészítése, a megrendelésekkel kapcsolatos információk továbbítása a kollégák és a partnerek felé,

  • Értékesítési és után követési feladatok (utókalkuláció),

  • Ajánlat kérések, kiírások műszaki kivitelezési koncepciójának elkészítése a dokumentáció, ajánlat összeállítása,

  • Kalkulációk önállóan történő összeállítása, ajánlatok készítése,

  • Projektek végigkövetése az ajánlattól az átadásig,

  • Szoros együttműködés a kapacitás-tervezés és termelési területekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú gépész vagy villamos mérnök végzettség,

  • 1-2 év műszaki tapasztalat lehetőleg egyedi gépgyártás területén,

  • Tárgyalóképes német nyelvtudás, angol nyelvtudás előny,

  • B kategóriás vezetői engedély.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,

Helyek Győr
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő