www.cvonline.hu

Értékesítő, szaktanácsadó

  • A hirdetés 692 napja lejárt

Magyarország (elsősorban Nyugat-Magyarország) területére keresünk:

értékesítő, szaktanácsadó munkatársat

agrár végzettséggel.

Főállás, mellékállás, vállalkozói jogviszony is lehetséges.

ALAPVETŐ ELVÁRÁSAINK:

  • kereskedői mentalitás és tapasztalat mezőgazdasági termékek értékesítése területén,
  • felsőfokú agrár szakirányú végzettség (akár befejezetlen, vagy folyamatban lévő),
  • naprakész piacismeret, élő ügyfélkapcsolatok megléte,
  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság,
  • gyakorlott PC felhasználói ismeret.

SZEMÉLYES TULAJDONSÁGOK:

  • kiemelkedő kommunikációs képesség szóban és írásban,
  • értékesítési beállítottság, karizmatikus, meggyőző, határozott egyéniség,
  • ügyfélorientált, proaktívan együttműködő, megoldáskereső, empatikus gondolkodásmód,
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés és egyúttal eredményes csapatjátékos.

FŐBB FELADATOK:

  • új vevők keresése; ajánlatkészítés, szerződéskötés és megrendelés bonyolítása,
  • meglévő vevőkkel telefonos/személyes kapcsolattartás; új termékajánlatok készítése,
  • piac és konkurenciafigyelés, versenytárs és termék szinten,
  • közreműködés az értékesítési stratégia kialakításában, a kapcsolódó cselekvési programok kidolgozásában és megvalósításában,
  • közreműködés a marketing kampányok és promóciós akciók kialakításában és eredményes megvalósításában.

AMIT KÍNÁLUNK (A PRÓBAIDŐT KÖVETŐEN):

  • nemzetközi szakmai fejlődési lehetőség,
  • hosszú távú szakmai alkotómunka lehetősége egy fejlődő cégben,
  • rugalmas, feladatorientált munkavégzés,
  • versenyképes alapfizetés valamint bónusz és jutalék alapú ösztönző rendszer,
  • céges telefon,
  • céges autó / saját autó költségtérítése.