www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.02.
Hirdetés azonosító: 988017

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
A megbízónk egy takarmánygyártással foglalkozó multinacionális cég.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
ÉRTÉKESÍTŐ-SZAKTANÁCSADÓ / SALES REPRESENTATIVE (BROILER, BAROMFI TAKARMÁNYOK, TÁPOK)

Feladatok:
  • A vállalat Sales stratégiájának (ÁLLATI TAKARMÁNYOZÁS – baromfi, broiler takarmányok, tápok) megvalósítása, a kereskedelmi tevékenység szakmai segítése MAGYARORSZÁGON;
  • A sales terv alapján kitűzött célok, mennyiségi mutatók elérése;
  • Az ügyfelekkel való (telepek, egyéni gazdaságok, disztribútorok) személyes tárgyalások és szerződéskötések lebonyolítása;
  • Key Account Management;
  • Üzletfejlesztés, új üzleti megoldások kidolgozása és kivitelezése;
  • Versenytársak elemzése, piac monitorizálása.

Elvárások:
  • Felsőfokú kereskedelmi vagy mezőgazdasági végzettség, agrármérnök előnyt jelent;
  • 1-3 éves mezőgazdaságban, takarmányozásban szerzett ÉRTÉKESÍTÉSI/TERÜLETI KÉPVISELŐ-VEZETŐ, ÉRTÉKESÍTŐ-SZAKTANÁCSADÓ, SALES REPRESENTATIVE, KEY ACCOUNT MANAGER háttér;
  • Termékismeret (BROILER, BAROMFI takarmányok, tápok) és piacismeret (DUNÁNTÚL / TISZÁNTÚL);
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség;
  • Erős sales attitűd;
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;
  • B kategóriás jogosítvány.

Tech People LÁBLÉC