www.cvonline.hu

Értékesítő-szakmai tanácsadó

  • A hirdetés 316 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, élelmiszer-kereskedelmi vállalat, a cég termékeinek értékesítésére releváns szakmai tapasztalattal munkatársakat keres Budapesti munkavégzésre

Feladatok:

  • Fagylalt és cukrászati gépekkel, berendezésekkel kapcsolatos szaktanácsadás, értékesítés
  • A budapesti mintabolt szakmai irányítása
  • Partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Új partnerek felkutatása és megnyerése
  • A terület értékesítési és árbevétel céljainak teljesítése
  • Tárgyalások lebonyolítása, ezeken a társaság érdekeinek hatékony képviselete.
  • Belső kapcsolattartás a vállalkozás központjával.

Elvárások:

  • Szakterülethez releváns szakmai végzettség és több éves tapasztalat, referenciák
  • Értékesítési folyamatok ismerete
  • Gépjárművezetői engedély (B kategóriás jogosítvány, legalább 1 év vezetési tapasztalat)
  • Alapvető Microsoft Office programok ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Dinamikus, jó fellépés és tárgyalási készség

Előnyt jelent:

  • Kereskedelemben, értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Vevőismeret (pék, cukrász, Ho.Re.Ca)
  • Kereskedelmi / Pék / Szakács / Cukrász végzettség
  • Műszaki végzettség

Amit kínálunk:

  • Változatos, felelősségteljes, önálló munka
  • Jó csapatszellem, lendületes fiatalos értékesítési csapat
  • Versenyképes alapfizetés, negyedéves bónusz, cafeteria
  • A munkavégzéshez cégautó használat
  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Stabil középvállalti háttér

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő