www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTŐ SZAKEMBER

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2015.08.12.
Hirdetés azonosító: 957117
lejárt

Szolnoki, magas színvonalon gyártó autóipari beszállító megbízásából várjuk ÉRTÉKESÍTŐ szakemberek jelentkezését.

FELADATOK:

  • megrendelői igények alapján történő ügyintézés és kapcsolattartás
  • reklamációkezelés
  • vevői igények, észrevételek közvetítése a társosztályok felé
  • szoros napi együttműködés a beszerzéssel és a gyártással
  • megrendelésekkel kapcsolatos nyilvántartások vezetése
Elvárások:
  • gyártó közegben szerzett értékesítői tapasztalat
  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • angol vagy német tárgyalóképes nyelvtudás (hiánya kizáró ok a pályázat folyamán)
  • SAP ismeret elvárt
  • proaktív, kommunikatív, rugalmas személyiség

Kiváló szervezeti kultúrában, multinacionális környezetben való munkavégzés.

Képzések, tréningek és korrekt bérezés.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu