www.cvonline.hu

Értékesítő (rendkívül magas fizetéssel)

  • Az álláshirdetés frissítve 19 napja

Cégvezetők képzésével és vállalati tanácsadással foglalkozó cég keres

Értékesítő

munkatársakat rendkívül magas fizetéssel!
Korábbi értékesítői tapasztalat NEM feltétel, pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Mert nálunk megalapozhatod a jövődet!
  • Hosszú távú, stabil munkakapcsolatot és tervezhető jövőt kínálunk Neked, vidám csapatban és nyugodt légkörben.
  • Továbbá kiemelten magas fizetést, ami megegyezik a Nyugat-európai fizetésekkel.
  • Emellett komoly karrier lehetőséget, magas szintű belső képzési programokat biztosítunk.

Ha magas életszínvonalon akarsz élni, nyugodt légkörben akarsz működni és szeretnél valós szabadidőt, akkor Nálunk a helyed!

Amit kérünk Tőled:

  • Legyen nagyon jó, üzleties a megjelenésed
  • Legyenek nagy személyes céljaid
  • Jól kommunikálj
  • Legyen saját autód

Feladatok:

  • Magas minőségű szolgáltatások értékesítése
  • Ügyfelekkel való személyes kapcsolattartás

A munkavégzés helye és jelentkezés:

A munka végzése országos.

A képzés helye Budapesten van. Heti egy alkalommal kötelező munkatársi meeting van a cég székhelyén Budapesten, ezért lehetőség szerint elsősorban Pest megyéből várjuk a jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő