Értékesítési koordinátor - Budapest, Győr (Referenciaszám: HM-1273)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2017.04.18.
Hirdetés azonosító: 953462

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Közép-Magyarországon működő, kiterjed HR szolgáltatásokat nyújtó magyar tulajdonú vállalkozás

saját csapatába

Értékesítőt

keres.

(Referenciaszám: HM-1273)

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása, HR szolgáltatások (munkaerő-kölcsönzés, -közvetítés, fejvadászat, outsourcing, egyéb HR szolgáltatások) értékesítése
  • Kapcsolattartás a már meglévő ügyfelekkel
  • Tárgyalások szervezése, lebonyolítása
  • Árajánlatok elkészítése, referenciák, szolgáltatások bemutatása, prezentációk készítése, árajánlatok után követése
  • Szerződések előkészítése, egyeztetése
  • Értékesítési tevékenység dokumentálása (VIR, CRM)
  • Ügyfél elégedettség felmérése
  • Riportok, jelentések és kimutatások készítése (napi, heti, havi, éves)
  • Folyamatos kapcsolattartás, együttműködés az üzletágvezetőkkel és a cégvezetéssel

Elvárások:

  • Legalább érettségi (felsőfokú végzettség, diploma, angol vagy német nyelvtudás előny)
  • Értékesítői attitűd, nagyfokú mobilitás, rugalmasság
  • Határozott, magabiztos fellépés, kiemelkedő prezentációs készség
  • Értékesítési és/vagy toborzás-kiválasztás területén szerzett tapasztalat
  • Online médiában való jártasság
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés csapatjátékos szemlélettel

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, kihívásokkal teli munka egy lendületes csapat tagjaként
  • Versenyképes, stabil jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, Győr (Nyugat- és Közép-Magyarország)

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel szakmai önéletrajzát, és jelentkezzen a pozícióra, vagy küldje el pályázatát a megadott email címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1273-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Humán erőforrás, Értékesítés / Kereskedelem
Régió Budapest
Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő