www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTŐ /PROJEKT FELELŐS/ NÉMET NYELVTUDÁSSAL

  • A hirdetés 998 napja lejárt

Tudsz és hajlandó vagy keményen dolgozni a magad és a cég sikeréért?
Biztos munkahelyet keresel? Hosszútávra tervezel?
Fontos számodra a barátságos munkakörnyezet?
Családod van és jól jönne néha egy kis rugalmasság?

ÉRTÉKESÍTŐ

/PROJEKT FELELŐS/

 NÉMET NYELVTUDÁSSAL

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • tárgyalási szintű német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • önálló, precíz munkavégzés

Feladatok:

  • metaloBox termékek képviselete az osztrák piacon
  • telefonos és személyes tárgyalások lebonyolítása
  • árajánlatok készítése
  • vevőápolás

Pályakezdő fiatalok jelentkezését is várjuk!

Amire számíthatsz: munkakezdésedet teljes-körű betanítással és a feladatkörök lépésről lépésre történő átadásával segítjük.

Munkavégzés helye:  Székesfehérvár

Önéletrajzod 2015. január 30-ig az alábbi e-mail címre juttasd el.

metaloBox Kft. 8000 Székesfehérvár, Had u. 1-3.
ha kíváncsi vagy ránk: Link megjelenítése

Helyek Fejér
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német