www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTŐ /PROJEKT FELELŐS/ NÉMET NYELVTUDÁSSAL

  • A hirdetés 1021 napja lejárt

Tudsz és hajlandó vagy keményen dolgozni a magad és a cég sikeréért?

Biztos munkahelyet keresel? Hosszútávra tervezel?

Fontos számodra a barátságos munkakörnyezet?

Családod van és jól jönne néha egy kis rugalmasság?

ÉRTÉKESÍTŐ

/PROJEKT FELELŐS/

NÉMET NYELVTUDÁSSAL

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • tárgyalási szintű német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • önálló, precíz munkavégzés

Feladatok:

  • metaloBox termékek képviselete az osztrák piacon
  • telefonos és személyes tárgyalások lebonyolítása
  • árajánlatok készítése
  • vevőápolás

Amire számíthatsz: munkakezdésedet teljes-körű betanítással és a feladatkörök lépésről lépésre történő átadásával segítjük.

Munkavégzés helye:  Székesfehérvár

 Önéletrajzod 2014. április 4-ig az alábbi email címre juttasd el.

metaloBox Kft. 8000 Székesfehérvár, Had u. 1-3.

ha kíváncsi vagy ránk: Link megjelenítése

Helyek Fejér
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő