www.cvonline.hu

Értékesítő (pénzügyi tanácsadó)

Régió:

Hajdú-Bihar

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1009790
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy pénzügyi szolgáltatásokkal foglalkozó céghez keresünk kollégát értékesítő munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Tárgyalások előkészítése, lebonyolítása
  • Pénzügyi termékek fejlesztése
  • Az alábbi pénzügyi termékek értékesítése és kockázat elemzése:
    • Faktoring
    • Követeléskezelés
    • Követelés vásárlás
    • Vállalkozói hitel
    • Egyéb pénzügyi termékek

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség
  • Erős felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Vállalkozásfinanszírozási területen és faktoring területen szerzett  minimum 2 év gyakorlat
  • Határozott, dinamikus személyiség
  • Csapatjátékos
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Kreativitás, kitartás

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Fiatalos munkahelyi légkör
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes bérezési és cafeteria rendszer
  • Bónusz, teljesítménytől függően

Jelentkezni a Link megjelenítése weboldalon lehet Link megjelenítése/regisztraciot és önéletrajz feltöltését követően.