www.cvonline.hu

Értékesítő-, pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 533 napja lejárt

Cégünk hosszú ideje az állattenyésztésben használt, input anyagok kereskedelmével foglalkozik,

értékesítő-,  pénzügyi asszisztens

munkakörbe keresünk lendületes, nagy munkabírású munkatársat.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Szerződések teljesítésének ellenőrzése
  • Szállítókkal, vevőkkel való kapcsolattartás
  • Számlakezelés- szállítói számlák ellenőrzése, kimenő számlák kiállítása
  • Könyvelési anyagok előkészítése
  • Postázás
  • A cégvezető, értékesítő, valamint a pénzügy munkájának támogatása
  • Szervezési és általános feladatok ellátása
  • Gazdasági kimutatások, elemzések készítése

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Legalább felsőfokú végzettség
  • Értékesítői, pénzügyi és számviteli ismeretek
  • Hasonló pozícióban szerzett, legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • Pontos, precíz, határozott munkavégzés
  • Önállóság, terhelhetőség
  • Gyakorlott, biztos irodai szoftver használat
  • Jó, magabiztos kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • Dinamikus csapat, fiatalos modern munkakörnyezet;
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil, megbízható háttér;
  • Elkötelezett, támogató vezetés és munkatársak;
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:

Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel a fent említett elvárásoknak, küldje el motivációs levelét és fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát havi nettó jövedelemigény megadásával az alábbi  e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő