www.cvonline.hu

Értékesítő / Pénztáros

  • Company_icon Danconcept Kft
  • Location_icon Törökbálint, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 5 napja lett aktiválva

kolléganőt/kollégát

Az IDdesign Dánia egyik meghatározó lakberendezési áruház lánca, mely Dánián kívül 12 országban, köztük Magyarországon is franchise rendszerben működik, és mindenhol a piac meghatározó szereplője.
Ha jól kommunikálsz, hosszú távon gondolkodsz, és nem utolsósorban szeretnél nyugati környezetben dolgozni, akkor köztünk a helyed! Újrakezdők jelentkezését is várjuk!

Lehetséges munkaidők:

  • Heti 30 óra délelőttös műszak hétfőtől péntekig (pénztáros)
  • Heti 25 óra délutános műszak hétfőtől péntekig (pénztáros)
  • Heti 20 óra hétvégén egész nap, szombat-vasárnap (pénztáros)
  • Heti 40 óra hétfőtől vasárnapig (értékesítő)
  • Heti 30 óra szombat, vasárnap és egy hétköznap teljes nap (értékesítő)
  • Heti 30 óra hétfőtől péntekig délelőtt és délután is vegyesen (értékesítő)

Feladatok:

  • Az IDdesign termékeinek értékesítése
  • Árajánlatok elkészítése
  • Enteriőrök kialakítása, karbantartása
  • Kasszázás, számla, nyugta
  • Kasszázás, nyitás, zárás
  • Rakrárközi bizonylatok kezelése, ki- és betárolás
  • Árazás
  • Vevők tájékoztatása, kiszolgálása
  • Egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Önálló és csapatban történő munkavégzés

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Értékesítési vagy kasszázási területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Magas fokú kommunikációs -, valamint jó analitikus -, és problémamegoldó képesség
  • Dinamikus, motiválható, vezethető személyiség
  • Stressztűrési képesség
  • Ügyfélorientáltság, nyitottság, segítőkészség
  • Hatékony, eredményorientált hozzáállás
  • Kellemes megjelenés

Előny:

  • Több éves értékesítési vagy kasszás tapasztalat
  • Kiemelkedő ügyfélorientált szemlélet
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszútávú vállalatszemlélet
  • Exkluzív munkakörnyezet
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Heti 20, 25, 30 vagy 40 órás munkakör
  • Versenyképes jövedelem, valamint utazási költséghozzájárulás

Munkavégzés helye:
MaxCity, IDdesign Bemutatóterem, Törökbálint

Helyek Törökbálint
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Eladó, Értékesítési asszisztens, Értékesítési menedzser, Kereskedelmi asszisztens, Pénztáros
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű